třídní výlet v Sloupu v Čechách

24. června 2013 v 19:56 | Nikyška
ahojky


omlouvám se za svou nepřítomnost, ale já za to vážně nemůžu...
nemám náady na psaní, žádné... nějak mě opustila fantazie, ale už se ráčila vrátit. ale v blbý čas. vrátila se v pátek, a to jsem byla bohužel daleko od notebooku a neměla jsem poruce ani papír. Vlastně nikdo, tam neměl papír.
Od pátku do neděle jsem byla na školním výletě ve Sloupu v Čechách a seprově jsem si to tam užila. Bohužel jsme ale nebyli všichni. nejdřív mě to mrzelo, že nejeli, ale pak jsem řikala, že jsou hloupí oni, že si nechali ujít tak parádní víkend na našem posledním společném výetě i s třídní učitelkou a učitelem, který odchází ze školy spolu s námi.
Chodili jsme se každý den koupat na přírodní koupálko, tudíš do rybníka, kde jsme strávili minimálně čtyři hodiny. já se koupala jen jeden den, jelikož jsem už tam dorazila s pořádnou rýmou a chraplákem, že jsem hned první den dostala tři nové přezdívky. jelikož jsme jeli jako třída vlakem, hned na zastávce mi spolužák začal říkat, že mluvím jak šmoula a snažil se můj hlas napodobit. Míša, můj další spolužák mi říkal Čipmnánku a když mě hledal, křičel přes celou chatu 'Čipmánku! kde je Čipmánek, neviděl jste někdo Čipmánka?' myslela jsem, že mě klepne!
Pan učitel, jelikož je strašný vtipálek a rád si z nás dělá srandu se mě pořád ptal, proč mluvím jak Kačer Donald!
myslela jsem, že mi tak budou říkat jen v chatě, ale říkali mi tak všude! v lesním divadle, na skalním hradě jsem měla možnost si aspívatse skvělým pianistou a ještě skvělejším houslistou, který na housle zahrál My immortal od Evanescnce, ale bohužel jsem kvůli hlasu nemohla. Omluvila jsem se tudíš, že zpívat nebudu a Míša k tomu dodal, že to bude aspoň sranda, protozpívajícího Čipmánka na živo ještě neviděl! Houslista s pianistou a všichni okolo mě dostali výbuch smíchu. V tu chvíli jsem myslela, že Míšu půjdu zabít!
Na výletě to bylo úžasné. Hrozně moc jsem si to užila, takových hlášek co jsme tam vypustili z úst my i učitelé. naučila jsem se hrát ping pong, ale stejně mi to moc nejde. nejraději bych se tam ještě vrátila a zůstala tam z těma, s kterýma jsem tam byla zůstala až do konce léta.
domů jsem přijela ještě víc nachcípaná z úplně odřeným nosem od smrkání! se suprovou náladou a plnou hlavou nápadů na nové povídky... sepíši je do bodů a později rozepíši... teď jsu psát SHaKV a Andílkovo přání...
takže zatím pá... :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps: