7. kapitol - podivný muž

8. března 2013 v 21:55 | Nikyška |  Síla hvězd a kletba vlků
tady vám přináším další kapitolu k Síle hvězd a kletbě vků. snad je tady ještě někdo, kdo tuhle povídku čte. budu ráda za každý komentář.
vaše Nikyška


Než jsem stačila něco namítnout, odešel. Nedalo se nic dělat, musím s ním jít do kina. Ale pro to vlastně tak řeším??? Vždyť se nic nestane. Jenom spolu zajdeme do kina, podíváme se na nějaký film, on mě doprovodí domů a to bude všechno…

V půl osmé jsem šla do pokoje, kde jsem se převlékla do černých punčoch, vzala jsem si sukni a triko. Šla jsem do koupelny, kde jsem si namalovala oči. Vlasy jsem si jen rozčesala, proto jsem si je nemohla svázat do copu, jelikož byly moc krátké. Sahaly mi sotva na ramena. Kdyby mi je v mé minulé škole neustříhly, měla bych teď vlasy do půli zad, možná ještě delší…

Ozval se zvonek. To musí být Will. Hodila jsem na sebe kabátek a šla jsem se obout do kozaček. Když jsem otevřela, Will na mě čekal opřený o verandu. Hodil po mě helmu, kterou držel v ruce a přešel ke svojí motorce. Nasadila jsem si helmu a nasedla za něj. Rozjeli jsme se ulicí a zamířili přímo ke kinu, které bylo v centru města.

***

Po kině jsem měla v plánu, že mě Will hodí domů, že se vysprchuju a půjdu si lehnout, ale on mě domů neodvezl.

Vezl mě směrem k jezeru. Nevěděla jsem proč, a tak jsem se ho ptala, ale on mi jen řekl že je to překvapení. Dál jsem ho nevyptávala a přitiskla se němu blíž, proto mi začínala být zima.

Když jsme dorazili k jezeru, stál u něj jeden muž. Nevěděla jsem kdo to je a co tu chce, ale naskočila mi z něj husí kůže.

"Wille, kdo je to? Mám z toho chlapa husí kůži…" přiznala jsem mu. Podíval se na mě a usmál se. Chytil mě kolem ramen a řekl mi "To je jeden chlápek, který ví něco o síle hvězd a o tom, co se stane když neposlechneš rozkaz."

"Ale to mi přeci víme! Stane se ze mě hvězda!" prskla jsem na něj.

"Ale on tvrdí něco jiného…" řekl mi s úsměvem na tváři a vedl mě k tomu muži.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | 10. března 2013 v 0:19 | Reagovat

Fúúú! Som zvedavá čo povie ten chlap :D Dobrá kapča :-)
PS: Inak, na blogu mám novú časť Ľúb ma nenávisťou, tak keď sa ti bude chcieť môžeš ísť prečítať ;-)

2 Nikyška Nikyška | E-mail | Web | 10. března 2013 v 15:15 | Reagovat

[1]: děkuji... na další kapitolu se můžeš těšit už brzy, protože už jí  mám skoro dopsanou...
a na další část Ľúb ma nenávisťou se kouknu... moc se mi ten příběh líbí... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps: