11. kapitola

22. ledna 2013 v 10:10 | Nikyška |  My andělé - boj s temnotou
po hoooodně dlouhé době jedna kraťoučká kapitola k MA-BST. možná se teď ptáte, proč teď najednou přidávám tolik článků, ale je to jednoduchý. konečně jsem dostala notebook a mám o jen sama pro sebe, takže můžu psát kdy chci. takže teď čekej že budu kapitoli k oboum přáběhům přidávat často a básničky taky... tak ať se kapitola líbí. NikyškaMadla nic neřekla, jen se na mě usmála. Jak mě jen ten úsměv chyběl…

"Petře, jsem tu jen na chvíli. Já jsem na Zem nepatřím. Jdu tobě…tedy vám všem pomoct zabít Marca. Bude boj. Boj bude v pátek. Musíme se připravit." Řekla mi sestřička. Já jsem se na ní pořád usmíval a ona na mě. jak on mi chyběla, jak mě se po ní stýskalo…

"V pátek???" zeptal se Rich, který se na nás díval s vykulenýma očima.

"Jo." Přikývla Madlenka a odešla k Tarje.

"Tarjo, budu potřebovat, abys mi pomohla s rozvržením boje. Musíme naplánovat, jak je přilákáme na do lesa noci. Pak musíme najít někoho kdo dobře střílí z luku, aby strefil Marca tímto přímo do srdce…" říkala jí a pak vytáhla z tašky, kterou měla teď přes rameno, ale dal bych nevím co za to, že předtím tam ta taška nebyla, fialové pírko.

"Ty máš andělský pírko na šíp…" řekl šťastně brácha.

"Jasně že mám" řekla Madlenka a stále se usmívala. " Nebo si snad myslíš, že když jsme na místě, kde je těchhle pírek spousta, že bych ho nepřinesla???" zeptala se Riche. Rich se na ní podíval pohledem, který říkal, jasně že si to nemyslím a jsem rád, že jsi ho přinesla.

"Madlenko, jak chceš proboha nalákat všechny upíry a Alas'Sanguine do lesa noci??? Je jich … hodně!!!" řekla najednou Tarja, jakoby nic z toho o čem jsme teď mluvili s Madlou neslyšela.

"To je právě to, co musíme promyslet." Řekla sice s úsměvem na tváři, který ji ještě neopustil od té doby, co mě zahlédla, ale v jejím hlasu byl slyšet smutek.

Nikdo nemluvil. Bylo to zvláštní, protože přeci je dnes úterý a v pátek bude boj… musíme se dohodnout, jak to provedeme. Jak je porazíme… jak zabijeme Marca.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps: