7. kapitola

28. dubna 2012 v 20:23 | Nikyška |  My andělé - boj s temnotou
je tady 7. kapitola... omlouvál se, že jsem jí přidala po tak dlouhé době... nějak jsem nestíhala psát... ve škole je to teď hrozný... pokusím se psát rychleji... sand se bude tato kapča líbit. tak přeji pěkné čtení... NikyškaNevěděl jsem co mám dělat. Mám utéct??? ne to ne. Mám křičet??? to taky ne… dal jsem ruku do kapsy u třičtvrťáků a nahmatal mobil. Chtěl jsem prozvonit bráchu. Bylo to dost těžký najít ho v seznamu a nevidět jestli je to vážně jeho číslo. Pak jsem to vzdal. A napadlo mě ještě něco.

Deriel/Nikča je teď upír, tudíž mi nevidí do hlavy a neslyší na co myslím. Využil jsem toho.

"Richi… hej Richi!!! Slyšís mě??? jasně že jo sakra. Potřebuju pomoct a to zatraceně rychle. Jsem venku u skalky, ale nemůžu do stanu!!! Je tu semnou andělo-upír!!! Je tu Nikča!!! Je to samí co Rixon. Pojď mi pomoct jí nějak zahnat…" odmlčel jsem se, protože mě Nikča chytla za zápěstí. Myslel jsem, že se jí vykroutím, ale nějak to nešlo. Byla silnější než já, a to o dost. "Au… pusť mě!!! hned!!!" zakřičel jsem na ní, když mi v tom zápěstí křuplo.

"H…" Už jsem chtěl bráchovi znova promluvit do hlavy, když v tom na mě Deriel spadla. Nečekal jsem to, a tak jsem spad taky. Chtěl jsem jí ze sebe sundat, a tak jsem jí zatlačil na bok, že jí překulím na zem, když jsem se ale dotkl jejího boku, měl jsem mokrou ruku. Podívat jsem se od čeho, ale nechtělo se mi tomu věřit. Byla to krev. To co jsem měl na ruce byla Derielinina krev. To byla krev andělo-upíra. Ale jak je to možné????

Nějak jsem ze sebe Deriel sundal a uviděl jsem konečně co se jí stalo. Na zádech, kde by jako anděl měla mít modrá křídla, byl zabodnutý šíp. Za mnou, před stanem stál Rich s lukem v rukou. Hned jak zachytil můj pohled, přešel i s lukem ke mně.

"Tak a je po ní. Ale máme teď problém. Zabili jsme upíra, i když jen polovičního. Bude boj. Ale nejdřív… Pojď semnou." Řekl a naznačil abych šel s ním. Šli jsme do stanu, kde se k nám připojila Tarja. Brácha vzal další dva luky a vyšel ven ze stanu do lesa, já s černovláskou jsme ho následovali.

Byli jsme asi tak v polovině lesa, když jsme se zastavili. Zastavili jsme u velké černé borovice, která měla ve svém kmenu divný znak. Ne počkat, nebyl tam jeden, bylo jich tam víc. Bylo jich tam mnohem víc než jeden. Ty znaky byly psané do vět. Byl to nějaký jazyk. Ano byla to řeč padlých andělů, a tohle bylo jejich znamení…

Brácha ho přečet společně s Tarjou a najednou jsme nebyli v lese, byli jsme zase v Naburoku v našem domku na stromě.

Chtěl jsem se zeptat, co tu děláme, ale brácha mě předběhl…

"Než na mě začneš křičet něco v tom smyslu, že neumíš bojovat, a že to potřebuješ naučit než začne boj, tak ti něco musím ukázat…" odmlčel se a odešel na balkon. Já s Tarjou jsme na sebe jen tak koukali a nechápali co mi chce Rich ukázat. Nebo to Tarja věděla, ale schválně se tvářila, jako že o tom nemá ani páru.

"Petře, já o tom fakt nic nevím Rich mi nic neřekl. Ale možná něco tuším. Měla jsem sen o tom, že máš na doma na posteli dopis od anděla. Nevím ale od koho, ten dopis byl v černé obálce s rudou růží a bylo na ní napsáno

"PRO NEJLEPŠÍHO ANDĚLA NA SVĚTĚ… PROMIŇ, ŽE JSEM TĚ ZKLAMALA…"

Bylo tam toho víc, ale to už jsem nestihla přečíst, protože tam vstoupil Alas'sanguine…" řekla mi černovláska do hlavy.

"Já vím od koho byl ten dopis, měl jsem o něm vizi. Byl to dopis od Madlenky a Daniela. Píší v něm, že bude boj a že se na něj máme připravit. Jo a kdo je sakra Alas'sanguine???" Odpověděl jsme jí já.

Chvíli bylo ticho a nic se nedělo. Vlezl jsem si tedy na jednu palandu nahoru a lehnul si. Koukal jsem do stropu a přemýšlel. Přemýšlel jsem o tom, že bude boj, o tom, že jsem měl další vizi o Madlenčině dopisu, jenž mám doma na posteli, o Deriel a Rixonovi a taky kdo je ten záhadný upír, kterého jsem viděl též ve své vizi…

Pak jsem asi usnul.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 28. dubna 2012 v 21:23 | Reagovat

jůůůů! :-) nádhera

2 Nikyška =) Nikyška =) | E-mail | Web | 29. dubna 2012 v 22:15 | Reagovat

děkuju... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps: