Petrova vize

11. března 2012 v 18:27 | Nikyška
tady máte takový menší bonus k MA-BST. je to Petrova vize kterou měl v druhé kapitole. snad se vám bude líbit. napište mi na ní svůj názor plosím... Nikyška

Viděl jsem tátu tak jak ho znám, a taky tak jak…

Byl celý v černým. Měl černé džíny, černé triko a přes to měl černou mikinu s kapucí, kterou měl na hlavě.

S pod kapuci mu vykukovali delší černé vlasy. Jeho oči byly černo-červené, a ne ty modré, které má teď. Pleť měl bílou jako křída, ústa měl zkřivené bolestí, ale viděl jsem náznak úsměvu. V ruce držel dýku.

Myslel jsem, že táta a zbraně nejdou dohromady. Když jsem doma zmínil meč, pistoli, nebo jakoukoli zbraň, táta se oklepal a říkal, že by to v životě nevzal do ruky. Tohle všechno táta ale tvrdil od Madlenčiny smrti.

Nevěděl jsem proč. Ale teď už to vím…

Nebyla to ledajaká dýka. Neměla nablýskanou stříbrnou čepel. Tahle čepel byla černá. Černá jako noc. Nebyla ale černá jen tak. Byl to jeden kus z kovu, který jako jediný může usmrtit anděla, nefilima, nebo upíra.

Podíval jsem se na koho táta míří tu dýku. Byla to dívka. Spala. Byla mladá, dokonce hodně mlada. Mohlo jí být tak 12. let. Měla černé vlasy jako noc, jemně zkudrnacené a dlouhé do pasu. Pleť měla opálenou. Ústa zkřivená do úsměvu, asi se jí zdál krásný sen. Barvu oči jsem bohužel neviděl, ale ani jsem nepotřeboval. Vím kdo byla ta dívka. Znal jsem jí moc dobře. Dokonce jsem jí miloval ze všech nejvíc. Byla to moje milovaná sestřička.

Neviděl jsem jí už hodně dlouho. 3 roky jsem jí neviděl. 3 roky jsem proto nehrál na kytaru, na kytaru jsem totiž hrával jenom a jenom jí. 3. roky už jsem nebyl tak šťastný, jako jsem býval kdysi. Byl jsem sice šťastný, ale ne tak jako když jsem byl venku s Madlenkou.

Byl jsem rád, že jí vidím, ale to co jsem viděl, jsem vidět nechtěl.

Táta stál nad Madlenkou. Držel nad ní dýku. Sundal z ní peřinu a dýku jí zabodl přímo do srdce. Madla se probudila. Vykřikla. Vykřikla moje jméno. Z očí, z jejích krásných hnědozelených očí jí stékali slzy. Slzy bolesti. Pak jí táta vzal, přehodil si jí přes rameno a vynesl jí ven. Nasedl na svou motorku, Madlenku si posadil před sebe. Držel jí jednou rukou a tou druhou řídil. Nevím jak tu motorku mohl uřídit jednou rukou, ale to je teď jedno.

Táta zaparkoval motorku u hřbitova. Madlenku dal na zem. Krev z ní tekla proudem. Nevěděl, že je v člověku tolik krve. Takhle z ní ta krev totiž tekla celou dobu. Na silnici bylo vidět, kudy táta jel, byly tam totiž stopy po krvi.

Když už proud krve trošku ustal, byla zem nasáklá krví. Nasáklá byla ale hodně. Bylo to, jako když krvácí sama zem. Bylo to hrozné…

Po chvíli, po chvíli??? spíš po hodině, přestala krev téct úplně. V Madlence nezbila ani jedna kapička krve.

Podíval jsem se na ní. Byl to příšerný pohled. Byla celá od krve. No prostě hnus. Zvedl se mi žaludek. Chtělo se mi zvracet, ale zadržel jsem to.

Táta naložil Madlu znovu na motorku a odjel zátky domů… tam Madlu vysprchoval a položil jí zpátky do postele.

On sám, ale spát nešel. Jen zpátky na hřbitov. Došel na místo, kde byla zem nasáklá Madlenčinou krví. Klekl si a zvedl hlavu k nebi. Něco řekl a v tu chvíli se spustil prudký liják. Krev se začala smívat. Táta se zvedl a odjel domu. Po cestě sledoval silnici. Po krvavých stopách nezbylo vůbec nic.

Táta zabil mojí milovanou sestřičku a nikdo na to nepřijde. Proč??? Proč to udělal??? Proč jí??? Proč ne mě??? Proč??? A proč sakra použil dýku vyrobenou z jediného kovu, který jako jediný zabije jakýkoliv druh anděla a upíra??? Byla snad Madlenka jedno z toho??? Na to je už pozdě to zjišťovat. To už se nikdy nedozvím… od ní ne. Leda že bych se zeptal táty… ale toho už nechci v životě vidět. To on jí zabil. Ale proč??? To nevím… doufám, že měl k tomu dost dobrý důvod. Ale kdo by zabil vlastní dítě??? Jaký magor by tohle udělal vlastní dceři???ne to nepochopím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Black | 13. března 2012 v 20:17 | Reagovat

to je uuustý :D bohužel to nic neprozrazuje :/ každopádně rychle další kapitolku XD

2 Nikyška =) Nikyška =) | E-mail | Web | 13. března 2012 v 21:54 | Reagovat

díky... a myslím, že to dokazuje to, že ten táta toho Petra, zabil Madlenku... už se píše další pokračování k této vizi... tam se toho dozvíš víc neboj... :-)  :-)  :-)

3 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 31. března 2012 v 19:45 | Reagovat

pokračování?supeeeer

4 Nikyška =) Nikyška =) | E-mail | Web | 31. března 2012 v 19:47 | Reagovat

ano pokračování bude, ale až se další vize objevý v příběhu... myslím, že asi tak v 7. nebo v 8. kapitole. takže jakoby už za chvíli (za měsíc asi) :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps: