1 kapitola I.

14. února 2012 v 16:53 | Nikyška |  My andělé - boj s temnotou
tak a je tady 1 kapitola. snad se bude líbit.


Když jsem umřel, myslel jsem že se nic nestane. myselel jsem, že mě pohřbí a budu se rozpadat v rakvi na prach. Ale vůbec nic takového se nestalo…
Byl jsem na nějakém divném místě. Všechno tam bylo bílé, jenom pár věcí tam bylo barevných nebo černých. Včetně mě. Já byl celý v černým. Nechápal jsem, kde jsem. Byli vedle mě divný lidi. Měli různé oblečení a na zádech křídla různých barev. Vůbec jsem to nechápal. Myslel jsem, že jsem snad neumřel, ale vypadalo to jako sen. Tak jsem se štíp. Sen to nebyl, byl jsem normálně vzhůru. Nebo spíš mrtvý??? Ale nepřipadal jsem si tak.
Najednou ke mně přistoupil jeden chlap. Byl celý v bílým. Měl na zádech krásná bílá, andělská křídla. Koukal jsem na něj jak vyoraná myš. Když v tom na mě promluvil. "Nazdar Petře, tak jak se cítíš po sví smrti. Doufám, že tě to tady nevylekalo. Hlavně ty křídla. Mimochodem máš je taky. A jak vidím, jsou černý!!! Jak jsem si myslel. Máš rád černou viď?" Pořád jsem na koukal. "Já miluji černou, a vůbec si nepřipadám že bych umřel. Co to znamená, když mám černý křídla a ne bílí jako vy??" Ptal jsem se ho.
"To nic neznamená. Křídla máš taková, jakou máš rád barvu. A to je dobře, že se necítíš jako kdybys umřel. Protože se vracíš na zemi ochraňovat jednoho člověka. Ostatní tě budou taky vidět, ale radši se jim vyhýbej jo…" řekl mi. "Jo a mimochodem jmenuji se Daniel." Pak odešel.
Než jsem se nadál, byl jsem zpátky na zemi. Seděl jsem pod dubem u jezera, kde jsme se scházeli s naší partou. Docela jsem se lekl, když zpoza stromu vyběhla Adélka s Láďou a oba brečeli. Radši jsem se schoval. Chtěl jsem jít do domku, ale uvědomil jsem si, že tam někdo může být.
Tak jsem šel teda do lesa. Alespoň jsem si myslel že jdu. Ale letěl jsem. Byl to úžasný pocit. Nemohl jsem uvěřit, že fakt letím. Zastavil jsem se asi tak v půli lesa. Tam jsem si sednul pod velký dub. Chvíli jsem čekal co se dube dít. Nic se ale nedělo. Šel jsem teda do domku. Nikdo tam nebyl, což mě překvapilo!
Rozhlídl jsem se po domku. Bylo tam všechno stejný jako v ten den kdy jsem tam byl naposled. Vlastně ani nevím co je dneska za den. Koukl jsem se do kalendáře, který stál na stole s různými věcmi. Bylo 28. července. To znamená, že v nemocnici jsem byl přesně týden. Což je blbost. Měl jsem přece jenom den maximálně 2. nebo snad ne??? Nic jsem nechápal.
Ale nechal jsem to být. Pořádně jsem se podíval do kalendáře. Na dnešek tam bylo napsáno: "Poslední rozloučení s našim best friend, bráchou a nebo největší láskou života…" bylo to napsaný černě. Koukl jsem se na čas. Mělo to začínat v 11. dopoledne. Hodinky, který sem měl na ruce, ukazovali přesně 12.
Nikam jsem ale nešel. Sed jsem si ke stolu v domku a kreslil jsem. Nakreslil jsem Julinku. Pak ještě jsem nakreslil mě jako anděla. Dal jsem si to do černý kožený bundy, kterou jsem měl nechanou v domku a odešel jsem domu.
Domu jsem ale musel jít oknem, bylo to bezpečnější. Nikdo mě nesměl vidět, teda mohl, ale já to nechtěl. Domu jsem vlezl oknem, do svého pokoje. Ve vedlejším pokoji, jsem zaslechl nějaký hlas. Byl to Láďa. Myslím že brečel.
Napsal jsem na papír něco v tom smyslu ať nebrečí, že jsem mu blíž než si myslí. Dal jsem mu to pod dveře. Jen co jsem mu tam ten papír poslal, přestal brečet. Za chvíli po de dveřmi vyjel papír. Bylo na něm napsáno toto "jak to myslíš??? Je z tebe duch nebo co???? Nechápu to brácha. Stýská se mi a nejsem jediný!!!" jen co jsem to dočetl, zazvonil bráchovi mobil. Myslím, že to byla naše parta. Měl jít asi ven, ale odmítnul je. Napsal jsem mu na ten papír, že ven jít může, že já počkám. Chtěl jsem mu to poslat. Jen co jsem dal ruku na papír, že mu to pošlu, otevřel brácha dveře.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dolejskova-karina dolejskova-karina | Web | 27. února 2012 v 22:01 | Reagovat

dnes mám čtecí náladu a promiň že jsem nanapsala dříve..:D úžasný

2 Nikyška =) Nikyška =) | E-mail | Web | 28. února 2012 v 17:01 | Reagovat

díky...

3 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 31. března 2012 v 18:39 | Reagovat

skvělý.naprosto XD

4 Nikyška =) Nikyška =) | E-mail | Web | 31. března 2012 v 19:27 | Reagovat

díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps: